inner-img
Поделись

Повнометражний фільм "СКАРБИ МІСТА М"

Зробити неймовірно цікавий пригодницький, сучасний і якісний фільм, який зможе зробити Миколаїв та його історію цікавою для туристів з усього світу.

Собрано:

502

Цель:

100000

Миколаїв - місто з цікавою історією, зручним розташуванням та неймовірно привабливими для туристів місцями: музеї, театри, історичні будівлі, історичні пам’ятки, заповідник Ольвія, Актовий каньйон, найбільший зоопарк України, екскурсійні трамвайчики, екскурсійні електробуси, екскурсійні прогулянки по річці "Південний Буг"... І це тільки частина того, що зацікавить туристів

А допоможе у цьому створення сучасного пригодницького фільму. Завдяки небайдужим мешканцям міста: сценаристам, кінематографістам, акторам (як дорослим так і дітям), історикам, краєзнавцям, культурним діячам та представникам місцевих органів самоврядувань, у нас є можливість відзняти неймовірно цікавий фільм про Миколаїв з мінімальним бюджетом.


Приклади:

Фільм "Мисливці за привидами" (перші частини), не тільки розповідають про фантастичні пригоди у великому місті, але й показують цікаві історичні місця сучасного міста.

Міні серіал "Шерлок", показує не тільки роботу сучасного детектива, але й сучасний Лондон, з його інфраструктурою та історією

Фільм "Таксі", не тільки розповідає про чудового водія таксі, але й режисерами дуже яскраво показанні краєвиди міста, маленькі вулички і сучасні траси біля води


Мета проекту

Зробити неймовірно цікавий пригодницький, сучасний і якісний фільм, який зможе зробити Миколаїв та його історію цікавою для туристів з усього світу.


Кто ми?

Ірина Брагар (мати) та Анастасія Брагар (дочка). Анастасія займається у школі дитячого телебачення. Володарка нагороди "Золотий Пазл" на фестивалі "Пазли Історії 2017" за проект "Скраби Міста М"

В нас є досвід та команда

Анастасія Брагар - http://www.mstar.in.ua/?page_id=1921

Чим можна допомогти?

Ви можете підтримати наш проект фінансово, також ми вдячні усім хто приєднається до рекламування проекту, щоб як можна більше людей дізналися про наш проект і приєдналися до нашої ініціативи.

Також, якщо у Вас є досвід у створенні фільму або Ви професійний актор, раді з Вами поспілкуватися та можливо прийняти Вас у нашу команду


Нащо ми просимо фінансування?

Фінанси в першу чергу будуть витраченні на написання сценарію, зйомку та монтаж, та виготовлення реквізиту


Коли буде завершення проекту?

Плануємо реалізувати проект повністю впродовж року після збору коштів


Новостей пока нет

# Имя Сумма
1 anonymus 100 грн
2 anonymus 100 грн
3 anonymus 200 грн
4 anonymus 100 грн
5 Аноним 1 грн
6 anonymus 1 грн

Отчётов пока нет

Комментарии